Letní jazykové tábory – Na prázdninách se Stevem a Maggie

Pobytové tábory nabízíme dětem ve věku 6-12 let. Dva termíny plánujeme i pro „teenagers“ do 15 let! Příměstské tábory jsou určené dětem ve věku 5-10 let. Více zjistíte a můžete přihlásit vaše dítě v on-line přihláškách pro pobytové tábory nebo pro příměstské tábory.

Jazykové tábory s Wattsenglish:

Aktuálně z táborů

Letní jazykové tábory jsou v plném proudu!

(21.7.2016) Zdravíme všechny rodiče, táborníky a fanoušky Wattsenglish z Prahy a Krkonoš! Stále je možnost přihlášení - poslední volná místa! 

Připojený soubor: Připojený soubor: sam_8196.jpg

Krásné prázdniny!

(1.7.2016) Vážení rodiče, milé děti. Přejeme vám krásné prázdniny, spoustu sluníčka a pohody a těšíme se na shledanou na některém z našich příměstských či pobytových letních táborech. Stále máme poslední volná místa! Báječné zážitky vám přejí Steve, Maggie a celý Wattsenglish tým

Poslední volná místa na letních jazykových táborech

(27.5.2016) Pokud jste nestihli přihlásit své děti na letní tábor, nevadí! Stále máme pár volných míst na některých příměstských a pobytových letních táborech Wattsenglish, které vypuknou za pár týdnů. Proto neváhejte a přihlaste své děti co nejdříve! Na malé táborníky čeká zábavně vzdělávací program - vydají se na prázdniny se Stevem a Maggie a domů si přivezou kromě nových zážitků a poznatků táborový workbook a DVD s anglickými příběhy a písničkami!

Strana: 1 <<... | 2 | 3 | 4 | ...>> 11

jak vypadá výuka

najděte si svou školu

mapka Kurzy angličtiny pro děti v Praze Kurzy angličtiny pro děti v Jihočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Jihomoravském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Karlovarském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Královehradeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Libereckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Moravskoslezském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Olomouckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Pardubickém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Plzeňském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Středočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Ústeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v kraji Vysočina Kurzy angličtiny pro děti ve Zlínském kraji

Vyhledávání:

Wattsenglish ltd. - angličtina pro nejmenší 

© Wattsenglish Ltd. Czech Republic branch, organizační složka