Letní jazykové tábory

Nabízíme vám příměstské letní tábory, které jsou určené dětem ve věku 5-10 let. Více zjistíte v on-line přihláškách pro příměstské tábory, kde také můžete přihlásit vaše dítě.

Jazykové tábory s Wattsenglish:

Aktuálně z táborů

Letní jazykové tábory jsou za námi!

(23.8.2016) Děkujeme všem táborníkům, že si z nabídky letních táborů vybrali právě tábor Wattsenglish se Stevem a Maggie. Věříme, že se vám na příměstském či pobytovém táboře v Krkonoších líbilo, o čemž svědčí i řada fotografií. Přejeme Vám spoustu společných veselých chvil při sdílení zážitků z tábora a tým vedoucích a lektorů Wattsenglish  se těší na další rok!


Letní jazykové tábory jsou v plném proudu!

(21.7.2016) Zdravíme všechny rodiče, táborníky a fanoušky Wattsenglish z Prahy a Krkonoš! Stále je možnost přihlášení - poslední volná místa! 

Připojený soubor: Připojený soubor: sam_8196.jpg

Krásné prázdniny!

(1.7.2016) Vážení rodiče, milé děti. Přejeme vám krásné prázdniny, spoustu sluníčka a pohody a těšíme se na shledanou na některém z našich příměstských či pobytových letních táborech. Stále máme poslední volná místa! Báječné zážitky vám přejí Steve, Maggie a celý Wattsenglish tým

Strana: 1 <<... | 2 | 3 | 4 | ...>> 12

jak vypadá výuka

najděte si svou školu

mapka Kurzy angličtiny pro děti v Praze Kurzy angličtiny pro děti v Jihočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Jihomoravském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Karlovarském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Královehradeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Libereckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Moravskoslezském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Olomouckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Pardubickém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Plzeňském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Středočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Ústeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v kraji Vysočina Kurzy angličtiny pro děti ve Zlínském kraji

Vyhledávání:

Wattsenglish ltd. - angličtina pro nejmenší 

© Wattsenglish Ltd. Czech Republic branch, organizační složka