Příměstské tábory s angličtinou

  • Angličtina v průběhu celého tábora s kvalifikovaným lektorem
  • Využití unikátní metody Wattsenglish
  • Tým zkušených českých vedoucích
  • Pro děti od 5 do 10 let
  • Podívejte se na reference rodičů a galerie videí a fotek z minulých let
  • Rozmanitý a zábavný program pro děti, které chtějí zažít spoustu legrace a dobrodružství se svými vrstevníky během letních prázdnin a dávají přednost každodennímu návratu domů

Nabídka příměstských táborů v lokalitách bude postupně zveřejňována. Podrobné informace o jednotlivých táborech a možnost přihlášení získáte po rozkliknutí konkrétní přihlášky.

Další důležité informace ohledně doporučených věcí s sebou a při nástupu požadovaných dokumentů naleznete zde.

Program:

Na co se mohou Vaše děti těšit?

Minulý rok jsme na táborech putovali časem, letní prázdniny 2016 strávíme ve společnosti Steva a Maggie. Zvolíme si vhodný dopravní prostředek, vytyčíme cíle a procestujeme různé kouty světa, abychom ho lépe poznali. Naše „modrá planeta“ zkrátka skrývá bezpočet dobrodružství a tajemných záhad. A že se většina her a aktivit bude odehrávat v angličtině podle osvědčené a MŠMT akreditované metodiky Wattsenglish, je snad jasné. Steve navíc pro každého táborníka připravuje i letos speciální táborové materiály – knížku a DVD!

Příměstské jazykové tábory s angličtinou - 1

Již pro děti od 5 let

Příměstské tábory Wattsenglish jsou určené pro děti od 5 do 10 let a trvají pět dní. Děti přicházejí na tábor vždy ráno od 7:30 do 8:30 a odpoledne mezi 16:00 a 16:45 se vracejí domů, takže je zvládnou i ti nejmenší, kteří mají problémy odloučit se na delší čas od rodičů. Více o rozdělení termínů podle věkových skupin najdete v přihláškách.

Příměstské jazykové tábory s angličtinou - 2

Zkušení vedoucí a kvalifikovaní lektoři

Velkou devízou táborů Wattsenglish jsou zkušení a pečlivě vybraní vedoucí a lektoři. "Jejich výběr je u nás velmi přísný. Dbáme na to, aby i čeští vedoucí měli dobrou úroveň angličtiny, zároveň musí absolvovat i proškolení v metodice Wattsenglish," říká ředitel společnosti Wattsenglish Marek Kadlec. "Uvědomuji si, jak je v dnešní době důležité, aby v tomto ohledu měli rodiče skutečně stoprocentní jistotu, že své děti svěřují do rukou opravdovým profesionálům." Rodiče si také pochvalují, že se se všemi vedoucími i lektory mají možnost seznámit předem prostřednictvím internetu, kde mohou nejenom zhlédnout videoukázky a fotografie z loňských táborů, ale podívat se na reference rodičů nebo na profily vedoucích, kteří se o děti týden starají.

Příměstské jazykové tábory s angličtinou - 3

Lokality táborů a další informace

Příměstský tábor s angličtinou České Budějovice

Příměstský tábor s angličtinou Karlovy Vary

Další informace k příměstským táborům

Návrat do Letní jazykové tábory

jak vypadá výuka

najděte si svou školu

mapka Kurzy angličtiny pro děti v Praze Kurzy angličtiny pro děti v Jihočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Jihomoravském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Karlovarském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Královehradeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Libereckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Moravskoslezském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Olomouckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Pardubickém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Plzeňském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Středočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Ústeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v kraji Vysočina Kurzy angličtiny pro děti ve Zlínském kraji

Vyhledávání:

Wattsenglish ltd. - angličtina pro nejmenší 

© Wattsenglish Ltd. Czech Republic branch, organizační složka