Vedení společnosti

Mgr. Marek Kadlec
CEO, Marketing Director

marek-kadlec.jpg (velikost: 4.3 kB | rozměry: 100x156px)

Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, absolvoval roční stáž na univerzitě v Dortmundu. V ČR zakládal síť lokálních jazykových agentur, které se v roce 2005 transformovaly do společnosti CEET. V roce 2005 stál u zrodu Liberecké jazykové školky. Od roku 2006 řídí britskou společnost Wattsenglish Ltd., která se specializuje na výuku angličtiny dětí novou efektivní metodou Wattsenglish. Marek Kadlec je hlavním iniciátorem a organizátorem projektu Integrace rodilých mluvčích do výuky, do něhož se zapojilo již více než 300 škol a školek po celé ČR. Dále je aktivním členem českého výboru mezinárodní organizace pro předškolní vzdělávání OMEP, kde je zodpovědný za styk se zahraničím a zahraniční projekty. Ve volném čase rád sportuje, hraje squash, jezdí na kole a na bruslích. Jeho velkým koníčkem je klasická hudba.

Steve Watts, BSc (Hons)
Wattsenglish Creative Director

steve-watts.jpg (velikost: 3.1 kB | rozměry: 100x156px)

Vystudoval Kingston University, je držitelem Cambridgeského jazykového certifikátu CELTA. V letech 2002-2004 působil v pozici Senior Teacher v japonském Tokiu. V roce 2005 se přestěhoval do Čech, stal se spoluzakladatelem Liberecké jazykové školky a společnosti Wattsenglish. V současné době je studijním ředitelem a trenérem lektorů Wattsenglish a zároveň mentorem výukového programu Wattsenglish International TEFL Course. Je tvůrcem nových výukových materiálů Wow! – učebnic, DVD, CD a metodik. Je spoluautorem metodického materiálu „Průvodce metodikou výuky angličtiny v mateřské škole“, které vydalo Ministerstvo školství ČR. K jeho koníčkům patří jízda na kajaku, snowboarding, turistika, cestování, četba a společenské aktivity.

Z Velké Británie přes Japonsko až do Čech

Curriculum Vitae

Videa


Návrat do Náš tým

jak vypadá výuka

najděte si svou školu

mapka Kurzy angličtiny pro děti v Praze Kurzy angličtiny pro děti v Jihočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Jihomoravském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Karlovarském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Královehradeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Libereckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Moravskoslezském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Olomouckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Pardubickém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Plzeňském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Středočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Ústeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v kraji Vysočina Kurzy angličtiny pro děti ve Zlínském kraji

Vyhledávání:

Wattsenglish ltd. - angličtina pro nejmenší 

© Wattsenglish Ltd. Czech Republic branch, organizační složka