• Nabízíme unikátní výukovou metodu od společnosti s akreditací MŠMT
  • Pojďte si hrát a učit se anglicky
  • Přes 100 000 českých dětí sleduje naše videa na YouTube
  • V České republice se podle učebnic Wow! vzdělává přes 8 000 dětí

Angličtina pro děti
(Strana 1)

Getting Dressed

(16.4.2017)

Steve se chystá ven. Jaké oblečení si vezme na sebe? V tomto klipu se naučíte pojmenovat některé kusy oblečení: „To jsou ponožky, kalhoty, boty. (They are socks, trousers, shoes.)“. V následující písničce si pak procvičíte gramatickou strukturu „Obleč si…, prosím. (Put on…, please.)“.

Obsahuje připojená média:video

Getting Dressed  - hlavní obrázek

Animals in the Forest

(16.4.2017)

Steve a Maggie stanují v lese. Pojďte s nimi prožít noční dobrodružství a seznamte se s některými lesními zvířaty, jako je například orel nebo sova (eagle, owl). Budou mít Steve a Maggie klidnou noc? To zjistíme ve video příběhu.

Obsahuje připojená média:video

Animals in the Forest - hlavní obrázek

Jobs

(16.4.2017)

V tomto videu se naučíte pojmenovat některá zaměstnání, jako například zahradník, pilot, hasič nebo šéfkuchař (gardener, pilot, firefighter, chef). Steve vám v krátkém klipu ukáže, kým by chtěl být a vy s ním můžete prožívat různá dobrodružství v jednotlivých zaměstnáních. V písničce, která následuje, si poté procvičíte další zaměstnání společně s gramatickou strukturou „chci být (I want to be)“.

Obsahuje připojená média:video

Jobs - hlavní obrázek

How are you?

(16.4.2017)

Steve dnes přespává u Maggie v hnízdě. Jak se mu tam daří? V tomto klipu vás Steve naučí odpovědět na otázku „Jak se máš? (How are you?)“. Podívejte se na klip a zjistěte, jak se má dneska Steve a zároveň si procvičte některé z méně běžných odpovědí jako „Jsem ospalý. (I’m sleepy.)“ nebo „Je mi zima. (I’m cold.)“

Obsahuje připojená média:video

How are you? - hlavní obrázek

Baby Food

(16.4.2017)

Steve a Maggie dělají jarní úklid v domě, ale Maggie si chce raději hrát. Podívejte se, co zase provedla Stevovi! V tomto klipu se naučíte pojmenovat části těla, které souvisejí s lidskými smysly (tongue, ears, fingers atd.) a tyto smysly popisovat (např. I can taste it. I can hear it. I can feel it.)

Obsahuje připojená média:video

Baby Food - hlavní obrázek

Happy or Sad?

(16.4.2017)

V tomto souboru video příběhů a písniček vás Steve naučí říkat, že se máte dobře nebo jste veselí či smutní (I’m Ok/happy/sad.). Také si spolu trochu zacvičíte a naučíte se některá pohybová slovesa jako chodit, běhat, skákat (walk, run, jump) atd. Společně se Stevem si zazpíváte písničku o jeho barevném padáku (red, green, yellow) a nakonec vás vezme do svého obrázku a naučí vás slovíčka jako strom, květina či sluníčko (tree, flower, sun).

Obsahuje připojená média:video

Happy or Sad? - hlavní obrázek

New House for Steve and Maggie

(16.4.2017)

Steve a Maggie se stěhují do nového domu. Maggie opět zlobí Steva – chcete vědět, co se stane? Vše se dozvíte v tomto videoklipu. A navíc se naučíte pojmenovat některé části nábytku, jako například vanu, postel nebo skříňku (bath, bed, cupboard).

Obsahuje připojená média:video

New House for Steve and Maggie - hlavní obrázek

Toy Train and more

(16.4.2017)

V této kolekci videoklipů a písniček vás Steve naučí pojmenovat několik hraček jako např. vláček, panenka, maňásek (toy train, doll, puppet). Také si spolu trochu zasportujete – zajezdíte si na skateboardu, koloběžce nebo kolečkových bruslích (skateboard, scooter, in-line skates) a přitom se naučíte porovnávat rychlost (faster) a popisovat svou činnost (I’m skateboarding.).

Obsahuje připojená média:video

Toy Train and more - hlavní obrázek

Animal Magic

(16.4.2017)

Maggie zase čaruje a zlobí Steva! Podívejte se na další klip se Stevem a Maggie a naučte se některé části těla, které souvisí s lidskými smysly, jako např. jazyk, oko, nos atd. (tongue, eye, nose). Zároveň si zopakujete druhý stupeň přídavného jména „velký“ (big, tj. bigger).

Obsahuje připojená média:video

Animal Magic - hlavní obrázek

Treats for Steve

(16.4.2017)

Pojďte si se Stevem zamlsat! Ale co to? Kam zmizely všechny sladkosti? V tomto klipu se naučíte pojmenovat sladkosti jako zmrzlina, čokoláda či dort (ice cream, chocolate, cake) a zjistíte, co se stane, když někdo moc mlsá.

Obsahuje připojená média:video

Treats for Steve - hlavní obrázek
« 1 » 2