• V České republice se podle učebnic Wow! vzdělává přes 8 000 dětí
  • Přes 100 000 českých dětí sleduje naše videa na YouTube
  • Nabízíme unikátní výukovou metodu od společnosti s akreditací MŠMT
  • Pojďte si hrát a učit se anglicky

Veselé písničky s angličtinou

The Best Songs from Steve and Maggie

(16.4.2017)

Přehrajte si nejlepší písničky, které pro vás připravili a nazpívali Steve s Maggie! Zpívejte, tancujte, hrajte si a učte se se Stevem! Zasportujte si spolu (ski, ride a scooter, skate…), podívejte se do školy (I’m writing/reading.), pohrajte si na hřišti (Where is the ball? It’s under the slide.), dejte si spolu závod dopravních prostředků (Steve is faster than me. I’m on the motorbike.) a vydejte se na nákup oblečení (It’s a blue T-shirt with purple stripes.).

Obsahuje připojená média:video

The Best Songs from Steve and Maggie - hlavní obrázek

Explore the World

(16.4.2017)

Pozorujete rádi věci kolem sebe? Steve a Maggie ano! V této písničce vám ukáží jak na to! Zazpívejte si s nimi a naučte se popisovat, co a jak kolem sebe vnímáte: „Koukám očima. (I can see with my eyes.)“ nebo „Poslouchám ušima. (I can hear with my ears.)“ atd.

Obsahuje připojená média:video

Explore the World - hlavní obrázek

Fruit Song

(16.4.2017)

Máte rádi ovoce? Víte, jak se anglicky řekne jablko nebo pomeranč? A jak řeknete, že vám něco chutná? Steve vás to naučí v této písničce. Stačí si pustit klip a zazpívat si se Stevem.

Obsahuje připojená média:video

Fruit Song - hlavní obrázek

Monster Train

(16.4.2017)

Chcete se projet vláčkem po strašidelném zámku? Steve vám představí všechny příšerky, které v zámku bydlí. Kolik má ta příšerka rukou? (How many arms has she got?) To se dozvíte v klipu. Zazpívejte si se Stevem písničku a zopakujte si různé části těla (She’s got four arms.).

Obsahuje připojená média:video

Monster Train - hlavní obrázek

The Wheels on the Bus

(16.4.2017)

Pojeďte na výlet autobusem! Řidič Steve vás rád sveze a ještě připojí krásnou písničku. Zazpívejte si spolu s ním!

Obsahuje připojená média:video

The Wheels on the Bus - hlavní obrázek

Halloween

(16.4.2017)

O Halloweenské noci potká Steve mnoho strašidel, jako jsou duchové, čarodějnice a kostry (ghosts, witches, skeletons). Myslíte, že se bojí? Podívejte se na videoklip a zazpívejte si se Stevem známou anglickou písničku Five Little Pumpkins.

Obsahuje připojená média:video

Halloween - hlavní obrázek

Where is the ball?

(16.4.2017)

Kampak Maggie začarovala Stevovi míč? Je snad pod skluzavkou? Nebo na kolotoči? Zazpívejte si se Stevem veselou písničku a procvičte si pojmenování některých částí hřiště jako je skluzavka, tunel nebo kolotoč (slide, tunnel, roundabout) a předložky místa ve struktuře „Je pod, v, na …(It’s under, in, on…).“

Obsahuje připojená média:video

Where is the ball? - hlavní obrázek

Finger Family Song

(16.4.2017)

Pojďte si se Stevem zazpívat známou anglickou písničku trochu jinak. Kromě členů rodiny (Mummy, Daddy, sister…) si můžete zopakovat pojmenování některých sladkých pochoutek jako čokoláda, zmrzlina nebo med (chocolate, ice cream, honey) a exotických zvířat např. slon, opice a had (elephant, monkey, snake).

Obsahuje připojená média:video

Finger Family Song - hlavní obrázek