• Pojďte si hrát a učit se anglicky
  • Přes 100 000 českých dětí sleduje naše videa na YouTube
  • V České republice se podle učebnic Wow! vzdělává přes 8 000 dětí
  • Nabízíme unikátní výukovou metodu od společnosti s akreditací MŠMT

Anglický odpolední klub - Wow Orange (2. až 4.třída)
(výpis kurzu PZCEDO-D-ENG-2019002)

Milí rodiče,

i letos otevíráme pro Vaše děti kroužek angličtiny vyučovaný úspěšnou a zábavnou metodou Wattsenglish s využitím výukových materiálů Wow!

*** KURZ NAVAZUJE NA ÚTERNÍ ANGLICKOU DRUŽINU Z MINULÉHO ROKU, ALE JE VHODNÝ I PRO NOVÉ DĚTI, KTERÉ UŽ SE S ANGLIČTINOU SETKALY PO DOBU ALESPOŇ DVOU LET.

Počet dětí ve skupině: 5-10

Certifikovaná lektorka Wattsenglish používá NEPŘEKLADOVOU metodu, tedy hovoří na děti během lekcí výhradně anglicky. Děti si tak osvojují anglický jazyk stejným způsobem jako jazyk mateřský. Od začátku přemýšlejí v angličtině a začínají velmi rychle mluvit!

V rámci odpoledního klubu budou mít děti 45 minutový učební blok, kdy se budeme věnovat danému tématu pomocí jazykových her, obrázků, anglických písniček, říkanek, příběhů a pohybových aktivit. Důraz je kladen na schopnost reagovat a konverzovat v celých větách. Čtení a psaní je zahrnuto okrajově. Po zbytek času bude angličtina zapojována do herních částí, vyrábění a budeme ji používat i při stolování během odpolední svačinky, kterou si děti budou nosit z domova. Po celou dobu probíhá výuka hravou a přirozenou cestou.

Kurzovné zahrnuje: lekce angličtiny + výukové materiály Wow! (pracovní sešit, anglické písničky a výuková videa na doma). Audiovizuální obsah je dostupný skrz mobilní aplikaci a přístup k němu obdržíte spolu s pracovním sešitem. Materiály budou dětem předány v průběhu prvního měsíce výuky, po zaplacení kurzovného všemi studenty. První měsíc je seznamovací / opakovací a výukové materiály se v lekcích nepoužívají.

Platba předem, hotově či na účet. Platební instrukce obdržíte e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Prosíme, kontrolujte i složku s nevyžádanou poštou.

Výuka neprobíhá v době státních svátků a školních prázdnin. Kurz zahajujeme poslední týden v září (v týdnu od 23. do 27.9.2019) a končíme v polovině června (v týdnu od 8. do 12.6.2020).

Už se na děti moc těšíme!

Termíny kurzu:

Středa 14:00-16:00

Kurz začíná 25.9.2019 a končí 10.6.2020.

Cena kurzu:

4450.00 Kč/pololetí

Cena kurzu při roční platbě je 8900.00 Kč/rok.

Přihláška na PZCEDO-D-ENG-2019002:

Před vyplněním přihlášky se seznamte prosím s našimi všeobecnými podmínkami vedení kurzů, jejich odsouhlasení je vyžadováno pro odeslání přihlášky.

Vaše přihláška je právě zpracovávána, vyčkejte prosím chvilku …