• V České republice se podle učebnic Wow! vzdělává přes 8 000 dětí
  • Pojďte si hrát a učit se anglicky
  • Nabízíme unikátní výukovou metodu od společnosti s akreditací MŠMT
  • Přes 100 000 českých dětí sleduje naše videa na YouTube

Angličtina pro děti 10-14 let - Wow Gold
(výpis kurzu PZCEGO-D-ENG-2019004)

Milí rodiče,

i letos otevíráme pro Vaše děti kroužek angličtiny vyučovaný úspěšnou a zábavnou metodou Wattsenglish s využitím výukových materiálů Wow!

*** KURZ NAVAZUJE NA ÚTERNÍ KURZ Wow Silver Z MINULÉHO ROKU, ALE JE VHODNÝ I PRO VŠECHNY NOVÉ DĚTI, KTERÉ SE S ANGLIČTINOU JIŽ SETKALY PO DOBU ALESPOŇ 4 LET.

Počet dětí ve skupině: 5-10

Certifikovaná lektorka Wattsenglish používá NEPŘEKLADOVOU metodu, tedy hovoří na děti během lekcí výhradně anglicky. Děti si tak osvojují anglický jazyk stejným způsobem jako jazyk mateřský. Od začátku přemýšlejí v angličtině a začínají velmi rychle mluvit!

Hravá a přirozená cesta výuky angličtiny zaměřená na konverzaci v celých větách (psaní a čtení je rovněž zahrnuto do výuky). Děti se brzy zbaví ostychu a rozmluví se anglicky formou obrázků, písniček, zábavných jazykových her a aktivit. Ideální doplněk školní výuky.

Kurzovné zahrnuje: lekce angličtiny + výukové materiály Wow! (pracovní sešit, anglické písničky a výuková videa na doma). Audiovizuální obsah je dostupný skrz mobilní aplikaci a přístup k němu obdržíte spolu s pracovním sešitem. Materiály budou dětem předány v průběhu prvního měsíce výuky, po zaplacení kurzovného všemi studenty. První měsíc je seznamovací / opakovací a výukové materiály se v lekcích nepoužívají.

Platba předem, hotově či na účet. Platební instrukce obdržíte e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Prosíme, kontrolujte i složku s nevyžádanou poštou.

Výuka neprobíhá v době státních svátků a školních prázdnin. Kurz zahajujeme poslední týden v září (v týdnu od 23. do 27.9.2019) a končíme v polovině června (v týdnu od 8. do 12.6.2020).

Už se na děti moc těšíme!

Termíny kurzu:

Středa 17:15-18:00

Kurz začíná 25.9.2019 a končí 10.6.2020.

Cena kurzu:

2950.00 Kč/pololetí

Cena kurzu při roční platbě je 5900.00 Kč/rok.

Přihláška na PZCEGO-D-ENG-2019004:

Před vyplněním přihlášky se seznamte prosím s našimi všeobecnými podmínkami vedení kurzů, jejich odsouhlasení je vyžadováno pro odeslání přihlášky.

Vaše přihláška je právě zpracovávána, vyčkejte prosím chvilku …