• Přes 100 000 českých dětí sleduje naše videa na YouTube
  • V České republice se podle učebnic Wow! vzdělává přes 8 000 dětí
  • Pojďte si hrát a učit se anglicky
  • Nabízíme unikátní výukovou metodu od společnosti s akreditací MŠMT

Kroužek angličtiny Wattsenglish
(výpis kurzu PLMSPV-D-ENG-2019008)

Milí rodiče,

i letos otevíráme pro Vaše děti kroužek angličtiny vyučovaný úspěšnou a zábavnou metodou Wattsenglish s využitím výukových materiálů Wow!

Certifikovaná lektorka Wattsenglish používá NEPŘEKLADOVOU metodu, tedy hovoří na děti během lekcí výhradně anglicky. Děti si tak osvojují anglický jazyk stejným způsobem jako jazyk mateřský. Od začátku přemýšlejí v angličtině a začínají velmi rychle mluvit!

Lektorka je vybavena obrázkovými a příběhovými kartami, pracovními listy, smajlíkovými razítky, zpěvníkem… Výuku prokládá pohybovými aktivitami, hrami, videoklipy a písničkami. Důraz je kladen na schopnost reagovat a konverzovat v celých větách. V závěrečné části zapojujeme pracovní sešit. Jednotlivé listy si děti odnášejí domů, aby rodiče věděli, s jakým tématem pracujeme. Po celou dobu probíhá výuka hravou a přirozenou cestou.

Děti jsou neustále vtaženy do výuky – poslouchají, reagují, mluví!

Kurzovné zahrnuje: lekce angličtiny + výukové materiály Wow! (pracovní sešit, anglické písničky a výuková videa na doma). Audiovizuální obsah je dostupný skrz mobilní aplikaci a přístup k němu obdržíte spolu s pracovním sešitem. Materiály budou dětem předány v průběhu prvního měsíce výuky, po zaplacení kurzovného všemi studenty. První měsíc je seznamovací / opakovací a výukové materiály se v lekcích nepoužívají.

Platba předem, hotově či na účet. Platební instrukce obdržíte e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Prosíme, kontrolujte i složku s nevyžádanou poštou.

Výuka neprobíhá v době státních svátků, školních prázdnin a akcí školy. Kurz zahajujeme první týden v říjnu a končíme v polovině června (v týdnu od 8. do 12.6.2020).

Už se na děti moc těšíme!

Termíny kurzu:

Úterý 14:20-15:00

Kurz začíná 1.10.2019 a končí 9.6.2020.

Cena kurzu:

2100.00 Kč/pololetí

Cena kurzu při roční platbě je 4200.00 Kč/rok.

Přihláška na PLMSPV-D-ENG-2019008:

Před vyplněním přihlášky se seznamte prosím s našimi všeobecnými podmínkami vedení kurzů, jejich odsouhlasení je vyžadováno pro odeslání přihlášky.

Vaše přihláška je právě zpracovávána, vyčkejte prosím chvilku …