• V České republice se podle učebnic Wow! vzdělává přes 8 000 dětí
  • Pojďte si hrát a učit se anglicky
  • Nabízíme unikátní výukovou metodu od společnosti s akreditací MŠMT
  • Přes 100 000 českých dětí sleduje naše videa na YouTube

Angličtina pro děti 5-8 let - Wow Red
(výpis kurzu PLCERE-D-ENG-2019003)

Milí rodiče,

i letos otevíráme pro Vaše děti kroužek angličtiny vyučovaný úspěšnou a zábavnou metodou Wattsenglish s využitím výukových materiálů Wow!

*** KURZ JE VHODNÝ PRO DĚTI, KTERÉ SE S ANGLIČTINOU SETKALY V MATEŘSKÉ ŠKOLE A RÁDY BY VE VÝUCE NAVÁZALY. ROVNĚŽ KURZ DOPORUČUJEME DĚTEM, KTERÉ S ANGLIČTINOU ZAČÍNAJÍ.

Počet dětí ve skupině: 5-10

Certifikovaná lektorka Wattsenglish používá NEPŘEKLADOVOU metodu, tedy hovoří na děti během lekcí výhradně anglicky. Děti si tak osvojují anglický jazyk stejným způsobem jako jazyk mateřský. Od začátku přemýšlejí v angličtině a začínají velmi rychle mluvit!

V rámci 45 minutového učebního bloku se budeme věnovat danému tématu pomocí jazykových her, obrázků, anglických písniček, říkanek, příběhů a pohybových aktivit. Důraz je kladen na schopnost reagovat a konverzovat v celých větách. Po celou dobu probíhá výuka hravou a přirozenou cestou.

Kurzovné zahrnuje: lekce angličtiny + výukové materiály Wow! (pracovní sešit, anglické písničky a výuková videa na doma). Audiovizuální obsah je dostupný skrz mobilní aplikaci a přístup k němu obdržíte spolu s pracovním sešitem. Materiály budou dětem předány v průběhu prvního měsíce výuky, po zaplacení kurzovného všemi studenty. První měsíc je seznamovací / opakovací a výukové materiály se v lekcích nepoužívají.

Platba předem, hotově či na účet. Platební instrukce obdržíte e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Prosíme, kontrolujte i složku s nevyžádanou poštou.

Výuka neprobíhá v době státních svátků a školních prázdnin. Kurz zahajujeme poslední týden v září (v týdnu od 23. do 27.9.2019) a končíme v polovině června (v týdnu od 8. do 12.6.2020).

Už se na děti moc těšíme!

Termíny kurzu:

Středa 15:15-16:00

Kurz začíná 25.9.2019 a končí 10.6.2020.

Cena kurzu:

2950.00 Kč/pololetí

Cena kurzu při roční platbě je 5900.00 Kč/rok.

Přihláška na PLCERE-D-ENG-2019003:

Před vyplněním přihlášky se seznamte prosím s našimi všeobecnými podmínkami vedení kurzů, jejich odsouhlasení je vyžadováno pro odeslání přihlášky.

Vaše přihláška je právě zpracovávána, vyčkejte prosím chvilku …