• Pojďte si hrát a učit se anglicky
  • V České republice se podle učebnic Wow! vzdělává přes 8 000 dětí
  • Nabízíme unikátní výukovou metodu od společnosti s akreditací MŠMT
  • Přes 100 000 českých dětí sleduje naše videa na YouTube

Kroužek angličtiny Wattsenglish: 2.TŘÍDA/POKROČILÍ
(výpis kurzu PZZSTB-D-ENG-2019013)

Milí rodiče,

i letos otevíráme pro Vaše děti kroužek angličtiny vyučovaný úspěšnou a zábavnou metodou Wattsenglish s využitím výukových materiálů Wow!

*** KURZ JE VHODNÝ PRO DĚTI, KTERÉ KROUŽEK NAVŠTĚVOVALY V MINULÉM ŠKOLNÍM ROCE A RÁDY BY VE VÝUCE NAVÁZALY. ROVNĚŽ KURZ DOPORUČUJEME NOVÝM DĚTEM VE 2.TŘÍDĚ, KTERÉ S ANGLIČTINOU ZAČÍNAJÍ.

Certifikovaná lektorka Wattsenglish používá NEPŘEKLADOVOU metodu, tedy hovoří na děti během lekcí výhradně anglicky. Děti si tak osvojují anglický jazyk stejným způsobem jako jazyk mateřský. Od začátku přemýšlejí v angličtině a začínají velmi rychle mluvit!

Lektorka je vybavena obrázkovými a příběhovými kartami, pracovními listy, smajlíkovými razítky, zpěvníkem… Výuku prokládá pohybovými aktivitami, hrami, videoklipy a písničkami. Důraz je kladen na schopnost reagovat a konverzovat v celých větách. V závěrečné části zapojujeme pracovní sešit. Jednotlivé listy si děti odnášejí domů, aby rodiče věděli, s jakým tématem pracujeme. Po celou dobu probíhá výuka hravou a přirozenou cestou.

Děti jsou neustále vtaženy do výuky – poslouchají, reagují, mluví!

Kurzovné zahrnuje: lekce angličtiny + výukové materiály Wow! (pracovní sešit, anglické písničky a výuková videa na doma). Audiovizuální obsah je dostupný skrz mobilní aplikaci a přístup k němu obdržíte spolu s pracovním sešitem. Materiály budou dětem předány v průběhu prvního měsíce výuky, po zaplacení kurzovného všemi studenty. První měsíc je seznamovací / opakovací a výukové materiály se v lekcích nepoužívají.

Platba předem, hotově či na účet. Platební instrukce obdržíte e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Prosíme, kontrolujte i složku s nevyžádanou poštou.

Výuka neprobíhá v době státních svátků, školních prázdnin a akcí školy. Kurz zahajujeme poslední týden v září a končíme v polovině června (v týdnu od 8. do 12.6.2020).

Už se na děti moc těšíme!

Termíny kurzu:

Pondělí 13:40-14:25

Kurz začíná 23.9.2019 a končí 8.6.2020.

Cena kurzu:

1900.00 Kč/pololetí

Cena kurzu při roční platbě je 3800.00 Kč/rok.

Přihláška na PZZSTB-D-ENG-2019013:

Před vyplněním přihlášky se seznamte prosím s našimi všeobecnými podmínkami vedení kurzů, jejich odsouhlasení je vyžadováno pro odeslání přihlášky.

Vaše přihláška je právě zpracovávána, vyčkejte prosím chvilku …